34.5
e-bülten

E-mail listemize üye olun size özel fırsat
ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...


talep ediyorum

Siz isteyin, biz tasarlayalım!
Seçimlerinizi yapın, size en uygun içerik
ve tarihlerde eğitiminizi tasarlayalım.
bizi takip edin!
hikayemiz

     Bireysel gelişimin kurum gelişimi üzerindeki önemini ve etkisini fark etmemiz ile başladı her şey. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle birlikte farklı sektörlerden yüzlerce kişiye bireysel olarak verdiğimiz eğitimler sonrasında gördük ki eğitimin olumlu sonuçları kişilerin profesyonel yaşamlarına pozitif katkılar sağlıyor. Bu sebeple biz de eğitimlerimizi kurumsal çerçeveye oturtarak  'BİREYSELDEN KURUMSALA İLERLEYİŞ'  ilkesi ile hareket etmeye karar verdik.

 

      Geleneksel teoride kavramsal eğitimler artık kurumların ihtiyacını karşılayamıyor. Bu sebeple Akademi 34buçuk olarak, farklı ve bütünsel eğitimleri ön plana çıkarmayı görev edindik. 

     

      Akademi 34buçuk katılımcılarına farklı branşlardan farklı tasarımlarda eğitimler sunuyor. Bu eğitimlerin bütünsel gelişime destek olacak nitelikte eğitimler olmasına özellikle özen gösteriyoruz. Bu sebeple eğitim tasarımcılarımız,kurumun faaliyet alanını göz önünde bulundurarak, ihtiyaçları tespit ediyor ve kuruma özel eğitimler tasarlıyor. 

      Tasarlanan eğitimlerin yanında kurumunuzun talep edeceği başka bir eğitimi de 'BUÇUK' ismi altında hediye ediyoruz. Çünkü Akademi 34buçuk'un EĞİTİMDE FARKI, FAZLASI...

 

      Akademi 34buçuk'un logosu bal peteklerinden oluşuyor. Bal peteği arılar tarafından üretilen ve çok özel bir matematik dehasını içinde barındıran bir mucizeye sahip. Arılar en az malzeme kullanarak en geniş alanı yaratabilmek adına peteklerinde altıgen şeklini kullanıyorlar. Yani arılar daha az yorularak performansı  yüksek işler yapmayı çok uzun zaman önce matematiği öğrenmeden başarmışlar.  Akademi 34buçuk, bal peteklerinden aldığı düşünce tarzıyla size daha az yorularak daha yüksek performans gösterebileceğiniz özel çözümler üretir.

 

2013 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan merkez ofisimiz ardından 2019'da Ankara Swiss Otel adresinde faaliyet gösteren şubemizi hizmete açarak daha geniş kitlelere hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

     Siz de bir eğitimden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız gelin birlikte iş birliği yapalım.

 

 

 

Misyonumuz :

Eğitimi önemsiyoruz ve herkesin eğitim hakkı olduğunun farkındayız. Eğitimin bireyler üzerindeki olumlu etkilerini arttımak ve bunu tüm insanlığa yaymak için varız.

 

Vizyonumuz:

Eğitimlerimizde güncel, farklı, kullanışlı, pratik bilgiler sunarak ve bireyin gelişimine destek olarak,  geleceğe değer katan bir eğitim firması olmak.

 

Değerlerimiz:

Profesyonellik

Doğru Analiz

Yaratıcı Tasarım

Memnuniyet

Farklılıklara Saygı

Kaliteli Hizmet

Dürüstlük

Değer Katmak

 

 


Tüm Hakları Saklıdır. © 2024 Akademi 34buçuk